
Фільтр повітряний BMW X3/X5/X6 10-, Knecht LX 3541
1 786,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 3541
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW X3/X5/X6 10-, Knecht LX 3541. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 3541
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 3541 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (F25) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — X5 (E70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2018 |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2015 |
| sDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 3541 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 289 мм |
| Висота | 114.1 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 672 |
| Висота [мм] | 114,1 |
| Висота паковання [см] | 40,00 |
| Довжина [мм] | 353,0 |
| Довжина паковання [см] | 32,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 289 |
| Ширина упаковки [см] | 12,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 786,33 ₴







