
Фільтр повітряний Citroen C1 II/Peugeot 108/Toyota Aygo/C-HR/Prius/Yaris 1.0/1.5H/1.8H 10-, Knecht LX 3536
557,72 ₴
- В наявності
- Код: LX 3536
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen C1 II/Peugeot 108/Toyota Aygo/C-HR/Prius/Yaris 1.0/1.5H/1.8H 10-, Knecht LX 3536. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 3536
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 3536 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C1 II (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VTi 68 69 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 VTi 72 72 л.с. | 2018–н.в. |
| PEUGEOT — 108 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VTi 69 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 VTi 72 72 л.с. | 2018–н.в. |
| TOYOTA — AYGO (PAB4_, KGB4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 69 л.с. | 2014–н.в. |
| TOYOTA — C-HR (_X1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid (ZYX10_, ZYX11_) 122 л.с. | 2016–н.в. |
| TOYOTA — COROLLA седан (_E21_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 VVTi Hybrid (MZEA12, ZRE211, ZWE211) 122 л.с. | 2019–н.в. |
| TOYOTA — PRIUS (ZVW5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid (ZVW50, ZVW50_, ZVW51_) 122 л.с. | 2015–н.в. |
| TOYOTA — VITZ (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 (KSP130) 72 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 Hybrid 75 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 3536 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 176.1 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Висота | 37.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, 108, Prius, Yaris, C1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 91 |
| Висота [мм] | 37,3 |
| Висота паковання [см] | 18,00 |
| Довжина [мм] | 176,1 |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 118 |
| Ширина упаковки [см] | 4,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 557,72 ₴





