
Фільтр повітряний MB C-class (W205) 2.2CDI OM651 14-18/GLC (X253) 2.2CDI OM651 15-19, Knecht LX 5861
1 710,32 ₴
- В наявності
- Код: LX 5861
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB C-class (W205) 2.2CDI OM651 14-18/GLC (X253) 2.2CDI OM651 15-19, Knecht LX 5861. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 5861
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 5861 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W205) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 d (205.007) | 2015–н.в. |
| C 220 BlueTEC (205.003) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| C 220 BlueTEC (205.004) 170 л.с. | 2013–н.в. |
| C 220 d 4-matic (205.005) | 2015–н.в. |
| C 250 BlueTEC (205.008) 204 л.с. | 2014–н.в. |
| C 250 BlueTEC 4-matic (205.009) 204 л.с. | 2014–н.в. |
| C 300 BlueTEC Hybrid (205.012) 204 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS T-Model (S205) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 d (205.207) | 2015–н.в. |
| C 220 BlueTEC (205.204) 170 л.с. | 2014–н.в. |
| C 220 d 4-matic (205.205) | 2015–н.в. |
| C 250 BlueTEC (205.208) 204 л.с. | 2014–н.в. |
| C 250 BlueTEC 4-matic (205.209) 204 л.с. | 2014–н.в. |
| C 300 BlueTEC Hybrid (205.212) 204 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS Кабриолет (A205) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 220 d (205.404) 170 л.с. | 2016–2018 |
| C 220 d 4-matic (205.405) 170 л.с. | 2016–2018 |
| C 250 d (205.408) 204 л.с. | 2016–2018 |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS купе (C205) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 220 d (205.304) | 2015–н.в. |
| C 220 d 4-matic (205.305) 170 л.с. | 2016–2018 |
| C 250 d (205.308) | 2015–н.в. |
| C 250 d 4-matic (205.309) 204 л.с. | 2016–2018 |
| MERCEDES-BENZ — GLC (X253) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 220 d 4-matic (253.905) | 2015–н.в. |
| 250 d 4-matic (253.909) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLC Coupe (C253) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 220 d 4-matic (253.303, 253.305) 170 л.с. | 2016–2019 |
| 250 d 4-matic (253.309) 204 л.с. | 2016–2019 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 49658, 6510940100, A6510940100, ADU172227, S 3B87 A, 49658, 012 321 0025, WA9866, LX 3841, F 026 400 707, E527L, C 22 028, F 026 400 497, 6510940100, WH 751, NA-2674, LX 3841, A1741, 50014872 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 261.5 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 137 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 108 |
| Довжина [мм] | 261,5 |
| Висота [мм] | 1,4 |
| Ширина упаковки [см] | 11,10 |
| Довжина паковання [см] | 14,1 |
| Висота паковання [см] | 26,60 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Вага нетто [г] | 235 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710,32 ₴





