
Фільтр повітряний MB Vito (W639) 2.2CDI 03-, Knecht LX 1573
620,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 1573
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB Vito (W639) 2.2CDI 03-, Knecht LX 1573. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1573
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1573 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — VIANO (W639) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.7 (639.811, 639.813, 639.815) 224 л.с. | 2004–2007 |
| CDI 2.0 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.81 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 3,0 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.5 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.7 231 л.с. | 2004–н.в. |
| CDI 2.0 109 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.0 116 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 150 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.2 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 150 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 163 л.с. | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO / MIXTO фургон (W639) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDi 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 113 CDI 4x4 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 116 CDI 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 123 (639.603) 231 л.с. | 2004–2008 |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (W639) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDI 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 109 CDI 4x4 95 л.с. | 2007–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI (639.701) 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 113 CDI 4x4 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 116 CDI 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 123 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1573 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 418 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Висота | 42.1 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 379 |
| Висота [мм] | 42,1 |
| Висота паковання [см] | 43,00 |
| Довжина [мм] | 418,0 |
| Довжина паковання [см] | 23,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 227 |
| Ширина упаковки [см] | 4,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620,04 ₴






