
Фільтр повітряний MB Sprinter/VW Crafter 06-, Knecht LX 1845
668,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 1845
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB Sprinter/VW Crafter 06-, Knecht LX 1845. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1845
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1845 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (907) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 311 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI Привод на все колеса (907.733) 143 л.с. | 2019–н.в. |
| 316 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 316 CDI Привод на все колеса (907.733) 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 319 CDI (907.733, 907.735) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 319 CDI Привод на все колеса (907.733) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 310 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.2 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 313 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 314 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.2 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 314 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 9 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 316 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 316 NGT (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 318 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 318 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 184 л.с. | 2008–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.131, 906.133, 906.135...) 190 л.с. | 2011–н.в. |
| 324 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Автобус (906) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 310 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 114 л.с. | 2016–н.в. |
| VW — CRAFTER 30-35 автобус (2E_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
| VW — CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 142 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
| VW — CRAFTER 30-50 фургон (2E_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 142 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1845 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 352 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Eclat, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 471 |
| Висота [мм] | 57,3 |
| Висота паковання [см] | 36,50 |
| Довжина [мм] | 352,0 |
| Довжина паковання [см] | 29,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина 1 [мм] | 264,0 |
| Ширина [мм] | 264 |
| Ширина упаковки [см] | 7,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 668,38 ₴





