
Фільтр повітряний VW T5 1.9TDI/2.0/2.0TDI/TSI/BiTDI/2.5TDI 03-, Knecht LX 786
575,54 ₴
- В наявності
- Код: LX 786
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW T5 1.9TDI/2.0/2.0TDI/TSI/BiTDI/2.5TDI 03-, Knecht LX 786. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 786
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 786 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — KOMBI V фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| VW — MULTIVAN Mk V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 V6 235 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 V6 4motion 235 л.с. | 2004–2009 |
| VW — TRANSPORTER Mk V c бортовой платформой/ходовая часть (7JD, 7 (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TSI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 V6 235 л.с. | 2003–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 786 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 311.6 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 61.9 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 321 |
| Висота [мм] | 61,9 |
| Висота паковання [см] | 32,00 |
| Довжина [мм] | 311,6 |
| Довжина паковання [см] | 19,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 188 |
| Ширина упаковки [см] | 7,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575,54 ₴





