
Фільтр повітряний Renault Master/Opel Movano 2.3CDTI 10-, Knecht LX 1883
1 114,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 1883
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Master/Opel Movano 2.3CDTI 10-, Knecht LX 1883. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1883
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1883 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — NV400 c бортовой платформой/ходовая часть (X62, X62B) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 150 л.с. | 2014–н.в. |
| dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| dCi 130 RWD 130 л.с. | 2016–н.в. |
| dCi 170 170 л.с. | 2016–н.в. |
| NISSAN — NV400 Фургон (X62, X62B) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 163 л.с. | 2014–н.в. |
| dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| dCi 130 RWD 130 л.с. | 2016–н.в. |
| dCi 170 170 л.с. | 2016–н.в. |
| NISSAN — NV400 автобус (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| RENAULT — MASTER III c бортовой платформой/ходовая часть (EV, HV, UV) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (HV0C, HV0D, UV0C, UV0D, UV0H, UV0J) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (UV0C, UV0D, HV0C, HV0D) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (UV0F, UV0E) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi 130 FWD (EV0Y, HV0Y, UV0M, UV0Y, UV03) 130 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 130 RWD (HV01, HV10, HV11, HV12, UV01, UV1 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 dCi 135 FWD (EV0N, HV0N, UV0N, EV08, HV08, UV0 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD (EV0L, HV0L, UV0L) 170 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (EV04, HV04, UV04) 179 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 dCi FWD | 2014–н.в. |
| RENAULT — MASTER III автобус (JV) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 100 FWD (JV0A, JV0B) 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 FWD (JV0C, JV0D, JV0H) 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (JV04) 179 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (JV0F, JV0H) 146 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1883 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 82.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 352 |
| Висота [мм] | 82,3 |
| Висота паковання [см] | 30,00 |
| Довжина [мм] | 292,0 |
| Довжина паковання [см] | 21,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 202 |
| Ширина упаковки [см] | 9,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 114,98 ₴




