
Фільтр повітряний Honda Accord VII/VIII 2.0-2.4 03-08, Knecht LX 1945
669,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 1945
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Accord VII/VIII 2.0-2.4 03-08, Knecht LX 1945. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1945
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1945 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD EURO VIII (CL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (CL7) 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса (CL8) 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.4 (CL9) 190 л.с. | 2003–н.в. |
| HONDA — ACCORD VII Tourer (CM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (CM1) 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.4 (CM2) 190 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1945 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 339 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 279 |
| Висота 1 [мм] | 45 |
| Висота [мм] | 45,0 |
| Висота паковання [см] | 38,00 |
| Довжина 1 [мм] | 339,0 |
| Довжина [мм] | 339,0 |
| Довжина паковання [см] | 15,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина 1 [мм] | 151,0 |
| Ширина [мм] | 151 |
| Ширина упаковки [см] | 6,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669,06 ₴



