
Фільтр повітряний BMW X5 (E70)/X6 (E71/E72) 3.0D 08-, Knecht LX 2641
1 696,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 2641
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW X5 (E70)/X6 (E71/E72) 3.0D 08-, Knecht LX 2641. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 2641
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 2641 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2641 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 322 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 50.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 502 |
| Висота 1 [мм] | 50 |
| Висота [мм] | 50,3 |
| Висота паковання [см] | 33,00 |
| Довжина 1 [мм] | 322,0 |
| Довжина [мм] | 322,0 |
| Довжина паковання [см] | 26,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина 1 [мм] | 255,0 |
| Ширина [мм] | 255 |
| Ширина упаковки [см] | 6,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 696,44 ₴






