
Фільтр повітряний MB Vito (W447) CDI 14-, Knecht LX 3031
574,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 3031
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB Vito (W447) CDI 14-, Knecht LX 3031. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 3031
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 3031 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — V-CLASS (W447) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| V 300 CDI / d 239 л.с. | 2019–2020 |
| V 300 CDI / d 4-matic 239 л.с. | 2019–2020 |
| V 200 CDI (447.815, 447.811, 447.813) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| V 200 CDI / d 4-matic | 2015–н.в. |
| V 220 CDI (447.815, 447.811, 447.813) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| V 220 CDI / d 163 л.с. | 2019–н.в. |
| V 220 CDI / d 4-matic | 2015–н.в. |
| V 220 CDI / d 4-matic 163 л.с. | 2019–н.в. |
| V 250 BlueTEC (447.815, 447.811, 447.813) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| V 250 BlueTEC 4-matic 190 л.с. | 2014–н.в. |
| V 250 CDI / d 190 л.с. | 2019–н.в. |
| V 250 CDI / d 4-matic 190 л.с. | 2019–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO Dualiner (W447) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 102 л.с. | 2019–н.в. |
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 109 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 88 л.с. | 2014–н.в. |
| 111 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI 4x4 (447.605) | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 CDI 4x4 (447.705) | 2015–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 190 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO Tourer (W447) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 88 л.с. | 2014–н.в. |
| 111 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 190 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO фургон (W447) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 88 л.с. | 2014–н.в. |
| 110 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 102 л.с. | 2019–н.в. |
| 111 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 CDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.601, 447.603, 447.605) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 3031 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 414.6 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Висота | 32.2 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 265 |
| Висота [мм] | 32,2 |
| Висота паковання [см] | 42,00 |
| Довжина [мм] | 414,6 |
| Довжина паковання [см] | 23,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 222 |
| Ширина упаковки [см] | 4,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574,32 ₴





