
Фільтр повітряний Audi Q7/VW Touareg 4.0 V8 TDI 16-, Knecht LX 3294/4
1 882,05 ₴
- В наявності
- Код: LX 3294/4
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi Q7/VW Touareg 4.0 V8 TDI 16-, Knecht LX 3294/4. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 3294/4
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 3294/4 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4MB, 4MG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| SQ7 TDI quattro 435 л.с. | 2016–2019 |
| AUDI — Q8 (4MN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| SQ8 TDI Mild Hybrid quattro 435 л.с. | 2018–н.в. |
| BENTLEY — BENTAYGA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 D 435 л.с. | 2017–н.в. |
| 4.0 TDI 421 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 3294/4 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 379 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Висота | 83 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Audi, Bentley |
| Сумісність з моделлю | Bentayga, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 640 |
| Висота [мм] | 83,0 |
| Висота паковання [см] | 39,50 |
| Довжина [мм] | 379,0 |
| Довжина паковання [см] | 19,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 182 |
| Ширина упаковки [см] | 11,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 882,05 ₴



