
Фільтр повітряний Mitsubishi Colt V/Galant VI/Lancer/Outlander 1.3-2.4TDI 95-, Knecht LX 1076
484,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 1076
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi Colt V/Galant VI/Lancer/Outlander 1.3-2.4TDI 95-, Knecht LX 1076. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1076
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1076 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — BALLADE IV седан (ED) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 i 16V (ED3) 94 л.с. | 1987–1991 |
| MITSUBISHI — AIRTREK I (CU_W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (CU5W) 162 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 (CU2W) 136 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 4WD 241 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 4WD (CU2W) 136 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 Turbo 4WD (CU2W) 201 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 4WD (CU5W) 160 л.с. | 2003–2006 |
| MITSUBISHI — ASPIRE VI (EA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI (EA6A) 90 л.с. | 1996–2004 |
| MITSUBISHI — CARISMA седан (DA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V GT EVO VI/VII 280 л.с. | 1999–2006 |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CS_A, CT0) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 (CS3A) 98 л.с. | 2003–н.в. |
| 16V EVO VIII (CT9A) 265 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 (CS9A) 135 л.с. | 2003–н.в. |
| MITSUBISHI — COLT Mk V (CJ_, CP_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1300 82 л.с. | 2000–2003 |
| 1300 GL,GLX (CJ1A) 75 л.с. | 1996–2000 |
| 1600 103 л.с. | 2000–2003 |
| 1600 GLX (CJ4A) 90 л.с. | 1996–2000 |
| MITSUBISHI — GALANT Mk VI универсал (EA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI (EA6W) 90 л.с. | 1996–2003 |
| MITSUBISHI — LANCER Kombi (CS_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 98 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 135 л.с. | 2003–2007 |
| MITSUBISHI — LANCER Mk V (CB/D_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EVO II (CE9A) 261 л.с. | 1994–1995 |
| 2.0 EVO III (CE9A) 269 л.с. | 1995–1996 |
| MITSUBISHI — LANCER Mk VI (CJ-CP_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 12V (CK1A) 75 л.с. | 1995–2003 |
| 1.6 16V (CK4A) 90 л.с. | 1995–2003 |
| 1.8 16V 205 л.с. | 1995–2003 |
| PROTON — WIRA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 65 л.с. | 2000–н.в. |
| PROTON — WIRA Наклонная задняя часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 65 л.с. | 2000–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1076 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 204 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Висота | 50.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Proton, Honda |
| Сумісність з моделлю | Wira, Lancer, Galant, Carisma, Outlander, Civic, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 343 |
| Висота 1 [мм] | 49 |
| Висота [мм] | 50,5 |
| Висота паковання [см] | 22,00 |
| Довжина 1 [мм] | 204,0 |
| Довжина [мм] | 204,0 |
| Довжина паковання [см] | 21,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина 1 [мм] | 212,0 |
| Ширина [мм] | 212 |
| Ширина упаковки [см] | 5,20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484,37 ₴



