
Фільтр повітряний Opel Astra H 1.6Turbo/1.7/1.9CDTI 04-, Knecht LX 2881
726,82 ₴
- В наявності
- Код: LX 2881
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Astra H 1.6Turbo/1.7/1.9CDTI 04-, Knecht LX 2881. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 2881
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 2881 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA GTC J (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CDTI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J Sports Tourer (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J седан (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA C (P12) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CDTI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CDTI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI (75) 134 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CNG 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTi 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CDTi 130 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2881 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 262 мм |
| Ширина | 267 мм |
| Висота | 36.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Cascada, Orlando, Zafira, Cruze |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 238 |
| Висота [мм] | 36,3 |
| Висота паковання [см] | 27,00 |
| Довжина [мм] | 262,0 |
| Довжина паковання [см] | 27,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 267 |
| Ширина упаковки [см] | 4,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726,82 ₴



