Фільтр повітряний Mazda 3 2.0 18-, Knecht LX 5800. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 5800
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 5800 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 Наклонная задняя часть (BP) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 SKYACTIV-G 150 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 1512-4372, 184008, 20-03-353, 20353, 30.D22.00, 36MZ051, A10428, A-17920, A2532, A2814, A3151, AP 115/4, BFA2669, CA12668, DP1110.10.0843, E2015L, EAF1077, F 026 400 747, F257101, FA-353S, J1323075, LVFA1749, LX 5800, LX 5800, MA-5658, MA-5658, MD-3098 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Висота | 55 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905,72 ₴





