
Фільтр повітряний Toyota RAV 4 2.2D 12- (130 кВт), Knecht LX 3527
1 004,94 ₴
- В наявності
- Код: LX 3527
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota RAV 4 2.2D 12- (130 кВт), Knecht LX 3527. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 3527
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 3527 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GS (GRL1_, GWL1_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200t (ARL10_) 245 л.с. | 2015–н.в. |
| 250 209 л.с. | 2012–н.в. |
| 250 215 л.с. | 2012–н.в. |
| 300 (ARL10_) 245 л.с. | 2017–н.в. |
| 300h 181 л.с. | 2013–н.в. |
| 350 318 л.с. | 2012–н.в. |
| 350 AWD (GRL15) 317 л.с. | 2012–н.в. |
| 450h (GWL10_) 345 л.с. | 2012–2018 |
| LEXUS — IS III (GSE3_, AVE3_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200t (ASE30) 245 л.с. | 2015–н.в. |
| 250 208 л.с. | 2013–н.в. |
| 300 (ASE30_) 245 л.с. | 2017–н.в. |
| 300h 181 л.с. | 2013–н.в. |
| LEXUS — RC (_C1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200t | 2015–н.в. |
| 300 (ASC10_) 245 л.с. | 2017–н.в. |
| 300h | 2014–н.в. |
| 350 (GSC10) 318 л.с. | 2014–н.в. |
| TOYOTA — ALPHARD / VELLFIRE (_H3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GGH30) 300 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.5 (GGH30W) 275 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 3527 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 227.6 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, RC, Alphard / Vellfire, IS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 280 |
| Висота [мм] | 57,3 |
| Висота паковання [см] | 24,00 |
| Довжина [мм] | 227,6 |
| Довжина паковання [см] | 23,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 224 |
| Ширина упаковки [см] | 6,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 004,94 ₴






