
Фільтр повітряний BMW X3 (F25)/X4 (F26) 11- (benzin), Knecht LX 1991
977,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 1991
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW X3 (F25)/X4 (F26) 11- (benzin), Knecht LX 1991. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1991
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1991 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 Gran Turismo (F07) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 528 i 245 л.с. | 2013–2017 |
| BMW — X3 (F25) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 i | 2014–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 258 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — X4 (F26) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — X4 (G02, F98) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1991 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 312.2 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Висота | 37.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 265 |
| Висота [мм] | 37,3 |
| Висота паковання [см] | 31,50 |
| Довжина [мм] | 312,2 |
| Довжина паковання [см] | 26,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 258 |
| Ширина упаковки [см] | 4,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 977,60 ₴






