
Фільтр повітряний VW Golf VI/Jetta III/IV 2.5 06-, Knecht LX 2093
858,95 ₴
- В наявності
- Код: LX 2093
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Golf VI/Jetta III/IV 2.5 06-, Knecht LX 2093. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 2093
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 2093 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — BEETLE (5C1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 170 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — BEETLE кабрио (5C7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 | 2011–н.в. |
| VW — JETTA I седан (1K2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 FSI 150 л.с. | 2006–2010 |
| VW — JETTA IV (162, 163) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 FSI 170 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2093 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 427 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 37.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 212 |
| Висота [мм] | 37,3 |
| Висота паковання [см] | 43,00 |
| Довжина [мм] | 427,0 |
| Довжина паковання [см] | 14,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 131 |
| Ширина упаковки [см] | 4,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858,95 ₴



