
Фільтр повітряний Citroen C3/Peugeot 208/308 1.0/1.2VTi 12-, Knecht LX 3456
519,48 ₴
- В наявності
- Код: LX 3456
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen C3/Peugeot 208/308 1.0/1.2VTi 12-, Knecht LX 3456. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 3456
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 3456 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C-ELYSEE (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 82 (DDHMRP) 83 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 VTi 72 72 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 VTi 82 | 2014–н.в. |
| CITROEN — C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 82 (2RHMRC, 2RHMZB) 82 л.с. | 2017–н.в. |
| CITROEN — C3 II (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VTi 68 68 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 VTi 82 82 л.с. | 2012–н.в. |
| CITROEN — C3 III (SX) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 82 83 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 VTi 68 68 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 VTi 82 82 л.с. | 2016–н.в. |
| CITROEN — C3 ORIGIN III (SX) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PURETECH 82 (SXHMRV) 83 л.с. | 2024–н.в. |
| CITROEN — C4 CACTUS (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 VTi 75 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 VTi 82 82 л.с. | 2014–н.в. |
| CITROEN — DS3 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 VTi 82 82 л.с. | 2013–н.в. |
| CITROEN — DS3 кабрио (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 VTi 82 82 л.с. | 2013–н.в. |
| DS — DS 3 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 VTi 82 | 2015–н.в. |
| DS — DS 3 кабрио (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 VTi 82 | 2015–н.в. |
| OPEL — CORSA F (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (68) 75 л.с. | 2019–н.в. |
| OPEL — CROSSLAND X (P17) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (75) 82 л.с. | 2017–н.в. |
| PEUGEOT — 2008 I (CU_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 VTi 82 л.с. | 2013–н.в. |
| PEUGEOT — 208 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 82 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 75 75 л.с. | 2019–н.в. |
| PEUGEOT — 301 (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 82 83 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 VTi 72 72 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 VTi 82 | 2014–н.в. |
| PEUGEOT — 308 II (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 VTi 72 82 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 3456 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 238.5 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 59 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, Corsa, 308, Crossland X / Crossland, 208, C3, 2008, C-Elysee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 184 |
| Висота [мм] | 59 |
| Висота паковання [см] | 24,00 |
| Довжина [мм] | 238,5 |
| Довжина паковання [см] | 13,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 121 |
| Ширина упаковки [см] | 6,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519,48 ₴





