
Фільтр повітряний Hyundai Tucson/Kia Sportage 15-, Knecht LX 3677
629,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 3677
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Tucson/Kia Sportage 15-, Knecht LX 3677. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 3677
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 3677 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (TLE) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi Привод на все колеса 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.7 CDi FWD | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDI | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDI FWD | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (QL) (US) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi AWD 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 CRDi 185 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 3677 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 286.5 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 42.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 340 |
| Висота [мм] | 42,5 |
| Висота паковання [см] | 28,90 |
| Довжина [мм] | 286,5 |
| Довжина паковання [см] | 17,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 171 |
| Ширина упаковки [см] | 4,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629,26 ₴




