
Фільтр повітряний Audi Q7 3.0 TDI 15-, Knecht LX 3233/6
1 748,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 3233/6
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi Q7 3.0 TDI 15-, Knecht LX 3233/6. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 3233/6
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 3233/6 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4MB, 4MG) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2015–2019 |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI e-tron | 2015–н.в. |
| 3.0 TFSI | 2015–н.в. |
| AUDI — Q8 (4MN) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI quattro 249 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 55 TFSI e quattro 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 60 TFSI e quattro 340 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — TOUAREG (CR7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 4motion 249 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 231 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 3233/6 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 377.4 мм |
| Ширина | 287 мм |
| Висота | 108.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 940 |
| Висота [мм] | 108,5 |
| Висота паковання [см] | 38,50 |
| Довжина [мм] | 377,4 |
| Довжина паковання [см] | 30,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 287 |
| Ширина упаковки [см] | 11,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 748,32 ₴






