
Фільтр повітряний Mazda 3/ 6/ CX-5 2.2D 12-, Knecht LX 3539
756,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 3539
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mazda 3/ 6/ CX-5 2.2D 12-, Knecht LX 3539. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 3539
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 3539 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 (BM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Skyaktiv-D 150 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Skyaktiv-D 150 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 седан (GJ, GH) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.5 231 л.с. | 2018–н.в. |
| MAZDA — 6 универсал (GJ, GH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD | 2015–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KF, KE) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D AWD 188 л.с. | 2018–н.в. |
| MAZDA — CX-9 (TC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 T AWD 231 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 3539 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 202 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 58 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6, CX-9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 473 |
| Висота [мм] | 58,0 |
| Висота паковання [см] | 25,50 |
| Довжина [мм] | 202,0 |
| Довжина паковання [см] | 22,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 250 |
| Ширина упаковки [см] | 6,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756,13 ₴





