
Фільтр повітряний Audi Q7/VW Touareg/Land Rover Range Rover III 04-12, Knecht LX 792
678,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 792
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi Q7/VW Touareg/Land Rover Range Rover III 04-12, Knecht LX 792. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 792
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 792 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4L) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2006–2010 |
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 TDI 224 л.с. | 2009–2012 |
| 3.0 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI 272 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 280 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 FSI 280 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 TDI 326 л.с. | 2007–2009 |
| 4.2 TDI 340 л.с. | 2009–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER III (LM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 TD 8 4x4 272 л.с. | 2006–2012 |
| 4.4 4x4 306 л.с. | 2005–2012 |
| PORSCHE — CAYENNE (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Diesel 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 Diesel 262 л.с. | 2014–н.в. |
| PORSCHE — CAYENNE (955) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 241 л.с. | 2003–2007 |
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2009–2010 |
| 3.2 250 л.с. | 2003–2007 |
| 3.6 290 л.с. | 2007–2010 |
| GTS 405 л.с. | 2007–2010 |
| S 385 л.с. | 2007–2010 |
| S 4.5 340 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo 450 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo S 521 л.с. | 2006–2007 |
| Turbo S 500 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.5 500 л.с. | 2004–2007 |
| Turbo S 4.8 540 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.8 550 л.с. | 2008–2010 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
| VW — TOUAREG (7P5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 792 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 388.9 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Land Rover, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 420 |
| Висота [мм] | 57,3 |
| Висота паковання [см] | 39,60 |
| Довжина [мм] | 388,9 |
| Довжина паковання [см] | 19,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 185 |
| Ширина упаковки [см] | 6,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 678,13 ₴






