
Диск гальмівний (задній) MB Vario 614 (324х30) (+ABS) (вентильований), Metelli 23-1679
4 052,57 ₴
- В наявності
- Код: 23-1679
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) MB Vario 614 (324х30) (+ABS) (вентильований), Metelli 23-1679. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23-1679
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23-1679 (METELLI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — VARIO c бортовой платформой/ходовая часть (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 512 D (667.321, 667.322, 667.323) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 D, 814 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 129 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 D, 814 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 136 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 DA, 814 DA 4x4 (670.421, 670.422, 670.423) 129 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 DA, 814 DA 4x4 (670.421, 670.422, 670.423) 136 л.с. | 1996–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VARIO Одноосный тягач (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 810 DT (670.398) 102 л.с. | 1996–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VARIO автобус (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| O 810 (670.373, 670.374) 102 л.с. | 1996–н.в. |
| O 813 (670.373, 670.374) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| O 814 (670.373, 670.374) 136 л.с. | 1996–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VARIO самосвал (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 813 D, 814 D (670.331, 670.332) 129 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 D, 814 D (670.331, 670.332) 136 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 DA, 814 DA 4x4 (670.431, 670.432) 129 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 DA, 814 DA 4x4 (670.431, 670.432) 136 л.с. | 1996–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VARIO фургон/универсал (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 512 D (667.351, 667.352, 667.353) 122 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 D, 814 D (670.351, 670.352, 670.353) 129 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 D, 814 D (670.351, 670.352, 670.353) 136 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 DA, 814 DA 4x4 (669.599, 670.451, 670.452, 670.453) 129 л.с. | 1996–н.в. |
| 813 DA, 814 DA 4x4 (669.599, 670.451, 670.452, 670.453) 136 л.с. | 1996–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-1679 |
| Виробник | Metelli |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Висота | 120.5 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Користувацькі характеристики | |
| Holes | 6 |
| Hub hole diameter | 108,0 |
| Minimum thickness | 26,0 |
| Outer diameter | 324,0 |
| Pack pieces number | 1 |
| Packaging Dimension | 185 x 325 x 325 |
| Thickness | 30,0 |
| Total height | 120,5 |
| Ø фаски [мм] | 108,0 |
| Висота [мм] | 120,5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26,0 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 324,0 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30,0 |
| виконує норми ЕЕК | Approved |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 052,57 ₴




