
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 208-416CDI 96-06/VW LT 96-06 (2.8T) (258x12) (повний), Metelli 23-0491
1 472,83 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-0491
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 208-416CDI 96-06/VW LT 96-06 (2.8T) (258x12) (повний), Metelli 23-0491. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23-0491
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23-0491 (METELLI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t c бортовой платформой/ходовая часть (901, 902) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 208 D 82 л.с. | 1996–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t автобус (901, 902) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t фургон (901, 902) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 208 D 82 л.с. | 1996–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t автобус (903) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 308 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D (903.371, 903.372, 903.373) 82 л.с. | 1997–2000 |
| 310 D 4x4 102 л.с. | 1997–2002 |
| 311 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 311 CDI 4x4 109 л.с. | 2002–2006 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| 313 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 313 CDI 4x4 129 л.с. | 2002–2006 |
| 314 143 л.с. | 1995–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| 314 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 4x4 156 л.с. | 2002–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t фургон (903) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 308 D 2.3 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D 2.3 82 л.с. | 1995–2000 |
| 310 D 2.9 102 л.с. | 1995–2000 |
| 310 D 2.9 4x4 102 л.с. | 1997–2000 |
| 311 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 311 CDI 4x4 109 л.с. | 2002–2006 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| 313 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 313 CDI 4x4 129 л.с. | 2002–2006 |
| 314 143 л.с. | 1995–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| 314 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 4x4 156 л.с. | 2002–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0491 |
| Виробник | Metelli |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Висота | 97 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 85 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Holes | 5 |
| Hub hole diameter | 85,0 |
| Minimum thickness | 10,0 |
| Outer diameter | 258,0 |
| Pack pieces number | 1 |
| Packaging Dimension | 116 x 270 x 270 |
| Thickness | 12,0 |
| Total height | 97,0 |
| Ø фаски [мм] | 85,0 |
| Висота [мм] | 97,0 |
| Мінімальна товщина [мм] | 10,0 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 258,0 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12,0 |
| виконує норми ЕЕК | Approved |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 472,83 ₴




