
Фільтр паливний Mitsubishi L200 2.5DI-D 05-15, HENGST FILTER H451WK
704,32 ₴
- В наявності
- Код: H451WK
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Mitsubishi L200 2.5DI-D 05-15, HENGST FILTER H451WK.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| MITSUBISHI | L 200 (KB_T, KA_T) | 2.5 DI-D 167 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI | L 200 (KB_T, KA_T) | 2.5 DiD (KA4T) 136 л.с. (2005-2015) | 2005–2015 |
| MITSUBISHI | L 200 (KB_T, KA_T) | 2.5 DI-D (KA4T) 128 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI | L 200 (KB_T, KA_T) | 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 136 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| MITSUBISHI | L 200 (KB_T, KA_T) | 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 167 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI | L 200 (KB_T, KA_T) | 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 178 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H451WK |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1520179, 1770A012, 1770A177, 1770A373, 1770A374, 184017, 24.119.00, 28.0002-4197.2, 50014309, 9023Z-KF-PCS-MS, 9F0305, A120264, ADC42359, BFF8119, CFF100568, CMB13019, CS 0140 M, CS745, DN2700, DP1110.13.0209, ELG5405, F 026 402 223, FC1212, FP-322 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 73 мм |
| Висота | 106 мм |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 106 |
| Діаметр прокладки [мм] | 73 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр, що накручується |
| Зовнішній діаметр [мм] | 93 |
| Розмір різі | M20x1,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 704,32 ₴





