
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.0-2.2CRDi/2.4CVVT 12-/Kia Sorento 2.0-2.2CRDi 12-, HENGST FILTER E1200L
533,99 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1200L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.0-2.2CRDi/2.4CVVT 12-/Kia Sorento 2.0-2.2CRDi 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1200L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1667454180, 184368, 18636, 18636, 19372655, 20-0H-H28, 20H28, 2441420, 26-2391, 28.0002-0505.2, 28113 2W300, 28113-2W300, 30.A20.00, 50014743, 585831, 71-01937-SX, 8A0670, A10308, A11003, A142098, A1584, A2507, A-28760, A63654, ADG022138, AP 197/1 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 296 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 38 |
| Довжина [мм] | 296 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 199 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533,99 ₴



