
Фільтр повітряний Hyundai Accent 1.5/1.5CRDi 06-12/Kia Rio 1.5CRDI 05-, HENGST FILTER E1265L
361,01 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1265L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Accent 1.5/1.5CRDi 06-12/Kia Rio 1.5CRDI 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1265L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1667451680, 1718865, 183852, 26-1403, 2628-LF-PCS-MS, 28113 1G100, 28113-1G100, 28-12 321 0008, 30.363.00, 70135, A10155, A140478, ADG02264, AP 122/6, AR2628PMJ, BFA2594, C 2628, CKI12261, DP1110.10.0519, ELP9317, F 026 400 093, FA1195, FA415z, HP 5047 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 262 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 262 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 132 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361,01 ₴




