
Фільтр повітряний Ford Connect 1.5-1.6TDCI 13-/Focus/Volvo 1.4-2.0/1.5-2.0TDCi/Mazda 3/5 1.6CD 07-, HENGST FILTER E1010L
519,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1010L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Connect 1.5-1.6TDCI 13-/Focus/Volvo 1.4-2.0/1.5-2.0TDCi/Mazda 3/5 1.6CD 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1010L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 B02 041, 1 448 616, 1 477 153, 1 496 204, 1 690 582, 1 695 529, 1 708 877, 1 727 530, 1 848 220, 1 888 639, 121-04040, 1500010, 153071760233, 1611156380, 16134/1-LF-PCS-MS, 18528, 18528, 19372652, 20-03-341, 20341, 2132935, 27.675.00 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 154 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 208 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 208 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 154 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519,48 ₴




