
Фільтр повітряний Mazda 3/6/CX-5 2.2 Skyactiv-D/2.0 13-/CX-9 2.5T 16-, HENGST FILTER E1102L
584,07 ₴
- В наявності
- Код: E1102L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mazda 3/6/CX-5 2.2 Skyactiv-D/2.0 13-/CX-9 2.5T 16-, HENGST FILTER E1102L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| MAZDA | 3 (BM) | Skyaktiv-D 150 150 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| MAZDA | 3 седан (BM) | Skyaktiv-D 150 150 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| MAZDA | CX-5 (KE, GH) | 2.2 D 150 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| MAZDA | CX-5 (KE, GH) | 2.2 D AWD 150 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| MAZDA | CX-5 (KE, GH) | 2.2 D AWD 175 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| MAZDA | 6 седан (GJ, GH) | 2.2 D 184 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| MAZDA | 6 седан (GJ, GH) | 2.2 D 175 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| MAZDA | 6 седан (GJ, GH) | 2.2 D 150 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| MAZDA | 6 седан (GJ, GH) | 2.5 231 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| MAZDA | 6 универсал (GJ, GH) | 2.2 D 150 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| MAZDA | 6 универсал (GJ, GH) | 2.2 D AWD (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| MAZDA | CX-9 (TC) | 2.5 T AWD 231 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| MAZDA | CX-5 (KF, KE) | 2.2 D 150 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| MAZDA | CX-5 (KF, KE) | 2.2 D AWD 150 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| MAZDA | CX-5 (KF, KE) | 2.2 D AWD 175 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| MAZDA | CX-5 (KF, KE) | 2.2 D AWD 184 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| MAZDA | CX-5 (KF, KE) | 2.2 D AWD 188 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1102L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-11111, 1500574, 153071762522, 1667448380, 184048, 20-03-342, 20342, 30.A99.00, 35-12 321 0016, 600 066, 8A1650, A10299, A141711, A-17870, A1945, A25005, A2632, A32-0156, ADM52265, AP 113/7, AR1632PMJS, B13CR0049, BFA2412, C 25 014, C 26 028, CA12488 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6, CX-9 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 250 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 202 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 584,07 ₴




