
Фільтр повітряний Audi A4/A5/Q5 1.8-2.0TFSI/TDI 02- (с поролоном), HENGST FILTER E676L01
587,35 ₴
- В наявності
- Код: E676L01
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Фільтр повітряний Audi A4/A5/Q5 1.8-2.0TFSI/TDI 02- (с поролоном)
- Виробник - HENGST FILTER
- Артикул - E676L01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E676L01 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 111 177, 112 321 0018, 121-50040, 1500036, 153071760244, 1611156780, 180028410, 18529, 18529, 2133039, 26-0804, 28.0002-0040.2, 30.365.00, 32130-LF-PCS-MS, 38861, 50014292, 585157, 60162, 71-01093-SX, 80005026, 8A0061, 8K0 133 843 A, 8K0 133 843 E |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 322 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 65 |
| Довжина [мм] | 322 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 128 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 587,35 ₴




