
Фільтр паливний Renault Trafic 1.6dCi 14-/2.0dCi 19-/Master 2.3dCi 10-, HENGST FILTER E446KP D318
867,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: E446KP D318
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Renault Trafic 1.6dCi 14-/2.0dCi 19-/Master 2.3dCi 10-, HENGST FILTER E446KP D318.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| RENAULT | MASTER III автобус (JV) | 2.3 dCi 136 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | MASTER III автобус (JV) | 2.3 dCi 163 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | MASTER III автобус (JV) | 2.3 dCi 110 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | MASTER III автобус (JV) | 2.3 dCi 100 FWD (JV0A, JV0B) 101 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| RENAULT | MASTER III автобус (JV) | 2.3 dCi 125 FWD (JV0C, JV0D, JV0H) 125 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| RENAULT | MASTER III автобус (JV) | 2.3 dCi 150 150 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| RENAULT | MASTER III автобус (JV) | 2.3 dCi 170 FWD (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | MASTER III автобус (JV) | 2.3 dCi 180 FWD (JV04) 179 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| RENAULT | MASTER III автобус (JV) | 2.3 dCi FWD (JV0F, JV0H) 146 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 115 116 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 120 120 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 120 (JGMS) 121 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 125 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 140 140 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 145 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 90 90 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 95 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 2.0 dCi 120 (JGMN) 120 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 2.0 dCi 145 (JGML) 145 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 2.0 dCi 170 (JGMM) 170 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III Фургон (FG_) | 1.6 dCi 115 116 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III Фургон (FG_) | 1.6 dCi 120 120 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III Фургон (FG_) | 1.6 dCi 120 (FGMK) 121 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III Фургон (FG_) | 1.6 dCi 125 (FGMH) 125 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III Фургон (FG_) | 1.6 dCi 140 140 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III Фургон (FG_) | 1.6 dCi 145 (FGMG) 145 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III Фургон (FG_) | 1.6 dCi 90 90 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III Фургон (FG_) | 1.6 dCi 95 (FGMJ, FGMR) 95 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III c бортовой платформой/ходовая часть (EG_) | 1.6 dCi 125 (EGMH) 125 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III c бортовой платформой/ходовая часть (EG_) | 1.6 dCi 145 (EGMG) 145 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E446KP D318 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 000 090 01 00, 000 090 02 00, 101326, 122-13140, 1520228, 153071762484, 16 40 007 08R, 16 40 032 63R, 16 40 035 60R, 16 40 041 69R, 16 40 043 14R, 16 40 083 33R, 16 40 087 07R, 16 40 312 19R, 16 40 388 99R, 16 40 395 60R, 16400-00Q1D, 16400-00Q1K |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 89 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Висота | 142 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan, Fiat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Movano, Trafic, Vivaro, Master, X-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 142 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 89 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867,88 ₴





