
Фільтр повітряний Jeep Cherokee 2.5TD-5.9i 91-05/Nissan Pathfinder 4.0 05-/Infiniti QX56 5.6 03-09, HENGST FILTER E581L
482,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: E581L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Jeep Cherokee 2.5TD-5.9i 91-05/Nissan Pathfinder 4.0 05-/Infiniti QX56 5.6 03-09
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E581L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13780-82Z10, 1500504, 153071760420, 1616248980, 16546-7S000, 16546-7S015, 18046, 18046, 20-09-985, 20985, 2133866, 25147142, 25167334, 26-0342, 28.0002-0336.2, 28150-LF-PCS-MS, 30.284.00, 53007386, 53007386AB, 53030688, 585245, 585248, 60507 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Jeep, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, QX56 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 288 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 245 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482,36 ₴



