
Фільтр повітряний Ford Kuga II 2.5 13-, HENGST FILTER E2005L
563,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: E2005L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Kuga II 2.5 13-, HENGST FILTER E2005L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| FORD | ESCAPE II (DM2) | 2.5 170 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E2005L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500688, 1512-4264, 170021, 5182 117, 51822117, A0661, A63123, ADF122240, AP 074/7, C 21 102, CJ54-9601-AA, CJ5Z 9601-A, F 026 400 676, HP 2409, LF-1085, LX 5353, LX 5353, MD-3036, PA3123, SA 5417, SB 2428, WA9940, WG2218712, WG2228602, WG2326129 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 59 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 563,02 ₴




