
Фільтр повітряний Audi A4/A5 2.7TDI/3.0TDI 07-17/Q5 3.0TDI quattro 08-, HENGST FILTER E675L01 D157
702,38 ₴
- В наявності
- Код: E675L01 D157
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A4/A5 2.7TDI/3.0TDI 07-17/Q5 3.0TDI quattro 08-, HENGST FILTER E675L01 D157.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| AUDI | Q5 (8R) | 3.0 TDI quattro 240 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 3.0 TDI quattro 245 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 3.0 TDI quattro 250 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 3.0 TDI quattro 258 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | SQ5 TDI quattro (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | SQ5 TDI quattro 313 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | SQ5 TDI quattro 326 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| AUDI | A5 кабрио (8F7) | 2.7 TDI 190 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| AUDI | A5 кабрио (8F7) | 3.0 TDI 204 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| AUDI | A5 кабрио (8F7) | 3.0 TDI quattro (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| AUDI | A5 кабрио (8F7) | 3.0 TDI quattro 240 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| AUDI | A5 кабрио (8F7) | 3.0 TDI quattro 245 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| AUDI | A5 Sportback (8TA) | 2.7 TDI 190 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| AUDI | A5 Sportback (8TA) | 3.0 TDI 204 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| AUDI | A5 Sportback (8TA) | 3.0 TDI quattro (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| AUDI | A5 Sportback (8TA) | 3.0 TDI quattro 240 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| AUDI | A5 Sportback (8TA) | 3.0 TDI quattro 245 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| AUDI | A4 (8K2, B8) | 2.7 TDI 190 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| AUDI | A4 (8K2, B8) | 3.0 TDI 204 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| AUDI | A4 (8K2, B8) | 3.0 TDI quattro 240 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| AUDI | A4 (8K2, B8) | 3.0 TDI quattro 211 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| AUDI | A4 (8K2, B8) | 3.0 TDI quattro 245 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| AUDI | A4 Avant (8K5, B8) | 2.7 TDI 190 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| AUDI | A4 Avant (8K5, B8) | 2.7 TDI 163 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| AUDI | A4 Avant (8K5, B8) | 3.0 TDI 204 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| AUDI | A4 Avant (8K5, B8) | 3.0 TDI quattro 240 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| AUDI | A4 Avant (8K5, B8) | 3.0 TDI quattro 245 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| AUDI | A5 (8T3) | 2.7 TDI 190 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| AUDI | A5 (8T3) | 2.7 TDI 163 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| AUDI | A5 (8T3) | 3.0 TDI 204 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E675L01 D157 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108326, 112 321 0020, 112 864, 1500613, 16114/1x-LF-PCS-MS, 1638022480, 1710107, 18584, 18584, 2133562, 26-0927, 27.693.00, 28.0002-0179.2, 60388, 8A0275, 8K0 133 843 D, A 8104, A1281, A141243, A-31211, A63224, ADV182210, AK 371/5, B2A022PR, BFA2377 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 192 мм |
| Внутрішній діаметр | 106 мм |
| Висота | 168 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 168 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702,38 ₴




