
Фільтр повітряний Opel Combo 1.3CDTI/1.4/1.6/CNG/1.7CDTI 04-12/Corsa C 1.0-1.4/1.3-1.7CDTI/1.8 00-07, HENGST FILTER E391L
410,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: E391L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Combo 1.3CDTI/1.4/1.6/CNG/1.7CDTI 04-12/Corsa C 1.0-1.4/1.3-1.7CDTI/1.8 00-07, HENGST FILTER E391L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| OPEL | MERIVA | 1.4 16V Twinport 90 л.с. (2004-2010) | 2004–2010 |
| OPEL | MERIVA | 1.4 16V Twinport LPG 90 л.с. (2004-2010) | 2004–2010 |
| OPEL | MERIVA | 1.6 87 л.с. (2003-2010) | 2003–2010 |
| OPEL | MERIVA | 1.6 105 л.с. (2006-2010) | 2006–2010 |
| OPEL | MERIVA | 1.6 16V 100 л.с. (2003-2006) | 2003–2006 |
| OPEL | MERIVA | 1.7 CDTI 100 л.с. (2003-2010) | 2003–2010 |
| OPEL | MERIVA | 1.7 CDTI 125 л.с. (2006-2010) | 2006–2010 |
| OPEL | MERIVA | 1.8 125 л.с. (2003-2010) | 2003–2010 |
| OPEL | CORSA C (F08, F68) | 1.0 58 л.с. (2000-2009) | 2000–2009 |
| OPEL | CORSA C (F08, F68) | 1.0 60 л.с. (2003-2009) | 2003–2009 |
| OPEL | CORSA C (F08, F68) | 1.2 75 л.с. (2000-2009) | 2000–2009 |
| OPEL | CORSA C (F08, F68) | 1.2 Twinport 80 л.с. (2004-2009) | 2004–2009 |
| OPEL | CORSA C (F08, F68) | 1.4 90 л.с. (2000-2009) | 2000–2009 |
| OPEL | CORSA C (F08, F68) | 1.4 Twinport 90 л.с. (2003-2009) | 2003–2009 |
| OPEL | CORSA C (F08, F68) | 1.7 DI 65 л.с. (2000-2009) | 2000–2009 |
| OPEL | CORSA C (F08, F68) | 1.8 125 л.с. (2000-2009) | 2000–2009 |
| OPEL | TIGRA TwinTop | 1.4 90 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| OPEL | TIGRA TwinTop | 1.8 125 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| OPEL | COMBO Tour | 1.4 90 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| OPEL | COMBO Tour | 1.6 87 л.с. (2001-н.в.) | 2001–н.в. |
| OPEL | COMBO Tour | 1.6 CNG 97 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| OPEL | COMBO Tour | 1.6 CNG 94 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | COMBO Tour | 1.7 DI 16V 65 л.с. (2001-н.в.) | 2001–н.в. |
| OPEL | CORSA C фургон (F08, W5L) | 1.2 80 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| OPEL | CORSA C фургон (F08, W5L) | 1.2 16V 75 л.с. (2000-н.в.) | 2000–н.в. |
| OPEL | CORSA C фургон (F08, W5L) | 1.7 DI 16V 65 л.с. (2000-н.в.) | 2000–н.в. |
| OPEL | COMBO фургон/универсал | 1.4 16V 90 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| OPEL | COMBO фургон/универсал | 1.6 87 л.с. (2001-н.в.) | 2001–н.в. |
| OPEL | COMBO фургон/универсал | 1.6 CNG 16V 97 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| OPEL | COMBO фургон/универсал | 1.6 CNG 16V 94 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E391L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 055, 13270886, 1500038, 152071760829, 180021010, 206 054, 2132953, 26-0095, 28.0002-0029.2, 30.159.00, 30125/1-LF-PCS-MS, 30992, 36OP004, 50013679, 585046, 60023, 612 083 4011, 70335, 71-00999-SX, 8 34 157, 8 35 626, 8A0022, 9129747, 9196120 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Meriva, Combo |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410,44 ₴



