
Фільтр повітряний Ford Transit 2.0 EcoBlue/TDCi 16-, HENGST FILTER E1447L
549,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1447L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Фільтр повітряний Ford Transit 2.0 EcoBlue/TDCi 16-
- Виробник - HENGST FILTER
- Артикул - E1447L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1447L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 101659, 1500642, 153071762613, 18659, 18659, 2 012 001, 2 240 193, 26-2508, 2662124, 30.D84.00, 8A1180, A1992, A2637, A63891, ADF122229, AF4354, AP 023/7, AR1687PMS, BFA2586, C 28 050, CA12613, DP1110.10.0326, EAF1007, EAF3702.10, ELP9589, F 026 400 671 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 66 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 66 |
| Довжина [мм] | 280 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549,81 ₴




