
Фільтр повітряний BMW 3 (F30/F80)/5 (F10)/X5 (E70/F15/F85) 10-18 (N57), HENGST FILTER E1071L
1 181,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1071L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 3 (F30/F80)/5 (F10)/X5 (E70/F15/F85) 10-18 (N57), HENGST FILTER E1071L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| BMW | 3 (F30, F35, F80) | 330 d (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | 3 (F30, F35, F80) | 330 d 258 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| BMW | 3 (F30, F35, F80) | 330 d xDrive (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | 3 (F30, F35, F80) | 330 d xDrive 258 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| BMW | 3 (F30, F35, F80) | 335 d xDrive 313 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| BMW | 4 Gran Coupe (F36) | 430 d 286 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | 4 Gran Coupe (F36) | 430 d 258 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | 4 Gran Coupe (F36) | 430 d xDrive 286 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | 4 Gran Coupe (F36) | 430 d xDrive 258 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | 4 Gran Coupe (F36) | 435 d xDrive 313 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | 3 Gran Turismo (F34) | 330 d (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | 3 Gran Turismo (F34) | 330 d 258 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | 3 Gran Turismo (F34) | 330 d xDrive (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | 3 Gran Turismo (F34) | 330 d xDrive 258 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | 3 Gran Turismo (F34) | 335 d xDrive 313 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | 4 купе (F32, F82) | 430 d 258 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| BMW | 4 купе (F32, F82) | 430 d 286 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| BMW | 4 купе (F32, F82) | 430 d xDrive 286 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| BMW | 4 купе (F32, F82) | 430 d xDrive 258 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | X5 (E70) | M 50 d 381 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | 5 (F10, F18) | 530 d (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | 5 (F10, F18) | 530 d 258 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | 5 (F10, F18) | 530 d xDrive (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | 5 (F10, F18) | 530 d xDrive 258 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | 5 (F10, F18) | 535 d 313 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | 5 (F10, F18) | 535 d xDrive 313 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | 5 (F10, F18) | M 550 d xDrive 381 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| BMW | 7 (F01, F02, F03, F04) | 730 d 258 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| BMW | 7 (F01, F02, F03, F04) | 730 d xDrive 258 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| BMW | 7 (F01, F02, F03, F04) | 730 d xDrive 211 л.с. (2011-2015) | 2011–2015 |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1071L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.14.051, 13 71 8 510 239, 13 71 8 518 111, 26-0999, 28.0002-0472.2, 30.655.00, 312 321 0042, 48475, 50014945, 502 673, 60127, 803107401, 8A0615, 99873, A0635, A146975, A1580, A2504, A-30960, A63646, ADB112225, AR2796PM, BFA2680, C 37 009, CA11708 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 367 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Висота | 79 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 79 |
| Довжина [мм] | 367 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 148 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181,15 ₴




