
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/F11)/X3 (F25)/X4 (F26)/X5 (F15) 2.0D B47 10-17, HENGST FILTER E1171L
804,64 ₴
- В наявності
- Код: E1171L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/F11)/X3 (F25)/X4 (F26)/X5 (F15) 2.0D B47 10-17, HENGST FILTER E1171L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| BMW | 5 (F10, F18) | 518 d 150 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | 5 (F10, F18) | 520 d 211 л.с. (2013-2016) | 2013–2016 |
| BMW | 5 (F10, F18) | 520 d 190 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | 5 (F10, F18) | 520 d xDrive 211 л.с. (2013-2016) | 2013–2016 |
| BMW | 5 (F10, F18) | 520 d xDrive 190 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | X5 (F15, F85) | sDrive 25 d (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | X5 (F15, F85) | xDrive 25 d (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | 5 Touring (F11) | 518 d 150 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | 5 Touring (F11) | 520 d 211 л.с. (2014-2017) | 2014–2017 |
| BMW | 5 Touring (F11) | 520 d 190 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | 5 Touring (F11) | 520 d xDrive 211 л.с. (2014-2017) | 2014–2017 |
| BMW | 5 Touring (F11) | 520 d xDrive 190 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | X3 (F25) | xDrive 20 d 190 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | X4 (F26) | xDrive 20 d 190 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1171L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-51050, 13 71 8 570 043, 153071762362, 1689026580, 180120410, 18640, 18640, 26-1573, 30.D43.00, 312 321 0041, 34120-LF-PCS-MS, 48536, 502 784, 60402, 803107601, 8A0659, 98853, A0618, A142114, A1739, A2555, A63620, ADB112233, AP 031/2, AR34120PMS |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 343 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Висота | 72 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 72 |
| Довжина [мм] | 343 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 113 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 804,64 ₴



