
Фільтр повітряний BMW 1 (F20/F21)/2 (F22/F23)/3 (F30/F31/F34)/4 (F32/F33/F36) 2.0/3.0 B48/B58 16-, HENGST FILTER E1345L
931,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1345L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 1 (F20/F21)/2 (F22/F23)/3 (F30/F31/F34)/4 (F32/F33/F36) 2.0/3.0 B48/B58 16-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1345L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.14.081, 101448, 13 71 8 605 164, 1500621, 1689026980, 26-2435, 312 321 0040, 50014894, 503 152, 60113, 60492, 803112101, 8A1014, A0733, A10357, A146980, A1811, A2587, A63790, ADB112247, AFAU335, AP 032/8, AR1790PM, B13CR0013, BFA2545, CA12142 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 931,14 ₴




