
Фільтр паливний VW Tiguan 2.0TDI 08-18, HENGST FILTER E424KP
986,49 ₴
- Готово до відправки
- Код: E424KP
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Фільтр паливний VW Tiguan 2.0TDI 08-18
- Виробник - HENGST FILTER
- Артикул - E424KP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E424KP |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 100 323 0024, 101320, 113 557, 122-50030, 1520072, 1530-2832, 153071760753, 1643625180, 1720037, 180009810, 2136703, 26.026.00, 28.0002-4023.2, 4985, 4985, 63817, 63820, 70161, 7N0 127 177, 7N0 127 177 B, 7N0 127 400, 7N0 127 400 A, 7N0 127 400 E |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Висота | 135 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Jetta, Q3, Passat, Alhambra |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 135 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 93 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 986,49 ₴




