
Фільтр повітряний Audi Q7 3.0TDI/TFSI/4.2FSI/TDI/3.6FSI 06-15/VW Touareg 2.5-5.0TDI/3.2-4.2/6.0 03-18, HENGST FILTER E1056L
617,45 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1056L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi Q7 3.0TDI/TFSI/4.2FSI/TDI/3.6FSI 06-15/VW Touareg 2.5-5.0TDI/3.2-4.2/6.0 03-18, HENGST FILTER E1056L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| AUDI | Q7 (4L) | 3.0 TDI 233 л.с. (2006-2008) | 2006–2008 |
| AUDI | Q7 (4L) | 3.0 TDI 211 л.с. (2006-2010) | 2006–2010 |
| AUDI | Q7 (4L) | 3.0 TDI 240 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| AUDI | Q7 (4L) | 3.0 TDI 224 л.с. (2009-2012) | 2009–2012 |
| AUDI | Q7 (4L) | 3.0 TDI 245 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| AUDI | Q7 (4L) | 3.0 TFSI 272 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| AUDI | Q7 (4L) | 3.0 TFSI 333 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| AUDI | Q7 (4L) | 3.0 TFSI 280 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| AUDI | Q7 (4L) | 3.6 FSI 280 л.с. (2006-2010) | 2006–2010 |
| AUDI | Q7 (4L) | 4.2 FSI 350 л.с. (2006-2010) | 2006–2010 |
| AUDI | Q7 (4L) | 4.2 TDI 326 л.с. (2007-2009) | 2007–2009 |
| AUDI | Q7 (4L) | 4.2 TDI 340 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| VW | TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TDI 204 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VW | TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TDI 240 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VW | TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TDI 225 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VW | TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TDI 245 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| VW | TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TDI 262 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| VW | TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VW | TOUAREG (7P5) | 3.6 V6 FSI 280 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VW | TOUAREG (7P5) | 3.6 V6 FSI 249 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VW | TOUAREG (7P5) | 4.2 V8 FSI 360 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| VW | TOUAREG (7P5) | 4.2 V8 TDI 340 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VW | TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 2.5 R5 TDI 174 л.с. (2003-2010) | 2003–2010 |
| VW | TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 3.0 V6 TDI 225 л.с. (2004-2010) | 2004–2010 |
| VW | TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 3.0 V6 TDI 240 л.с. (2007-2010) | 2007–2010 |
| VW | TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 3.2 V6 220 л.с. (2002-2006) | 2002–2006 |
| VW | TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 3.2 V6 241 л.с. (2004-2006) | 2004–2006 |
| VW | TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 3.6 V6 FSI 280 л.с. (2005-2010) | 2005–2010 |
| VW | TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 4.2 V8 310 л.с. (2002-2006) | 2002–2006 |
| VW | TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 4.2 V8 FSI 350 л.с. (2006-2010) | 2006–2010 |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1056L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.14.250, 112 129 0044, 112 954, 1500713, 1710310, 180027310, 24396, 26-1430, 30.A25.00, 39002-LF-PCS-MS, 48471, 48477, 50019053, 585843, 60820, 7L0 129 620 A, 7P0 129 620 A, 8A1613, 955.110.131.10, 958.110.130.10, A1255, A1550, A2213, A2474, A-31100 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 390 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 186 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,45 ₴



