
Фільтр повітряний BMW X5 (E70) 3.0d M57 07-13/X6 (E71/E72) 3.0d M57 08-10, HENGST FILTER E1064L
1 400,58 ₴
- В наявності
- Код: E1064L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW X5 (E70) 3.0d M57 07-13/X6 (E71/E72) 3.0d M57 08-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1064L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108741, 13 71 7 798 342, 1500410, 1712740, 26-0980, 28.0002-0211.2, 30.406.00, 33001-LF-PCS-MS, 502 214, 60112, 8A0444, A0305, A141656, A1496, A2427, A-30140, A63524, ADB112202, AP 029/1, AR33001PMS, BFA2489, C 33 001, CA11013, DP1110.10.0341 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 324 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 324 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 256 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400,58 ₴




