
Фільтр повітряний Volvo C30/S40 II/V50/Ford Focus C-Max/Focus II 1.4-2.0 03-12, HENGST FILTER E588L
468,42 ₴
- Готово до відправки
- Код: E588L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Volvo C30/S40 II/V50/Ford Focus C-Max/Focus II 1.4-2.0 03-12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E588L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | E588L |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 283 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 283 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 190 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468,42 ₴



