
Фільтр повітряний Ford Focus 1.6TDCI 03-12/Mazda 3 1.6 D 04-09/Volvo S40 1.6 D 05-12, HENGST FILTER E589L
390,64 ₴
- В наявності
- Код: E589L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Focus 1.6TDCI 03-12/Mazda 3 1.6 D 04-09/Volvo S40 1.6 D 05-12, HENGST FILTER E589L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| FORD | FOCUS II (DA_) | 1.6 TDCi 100 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| FORD | FOCUS II (DA_) | 1.6 TDCi 109 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| FORD | FOCUS II (DA_) | 1.6 TDCi 90 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| FORD | FOCUS II Station Wagon (DA_) | 1.6 TDCi 90 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| FORD | FOCUS II Station Wagon (DA_) | 1.6 TDCi 100 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| FORD | FOCUS II Station Wagon (DA_) | 1.6 TDCi 109 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| FORD | FOCUS C-MAX | 1.6 TDCi 109 л.с. (2003-2007) | 2003–2007 |
| FORD | FOCUS C-MAX | 1.6 TDCi 90 л.с. (2005-2007) | 2005–2007 |
| FORD | FOCUS II седан (DA_) | 1.6 TDCi 90 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| FORD | FOCUS II седан (DA_) | 1.6 TDCi 100 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| FORD | FOCUS II седан (DA_) | 1.6 TDCi 109 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| FORD | FOCUS II Фургон/универсал | 1.6 TDCi 90 л.с. (2005-2011) | 2005–2011 |
| VOLVO | S40 II (MS) | 1.6 D 110 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| VOLVO | V50 (MW) | 1.6 D 109 л.с. (2005-2012) | 2005–2012 |
| VOLVO | V50 (MW) | 1.6 D 110 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| VOLVO | C30 (533) | 1.6 D 109 л.с. (2006-2012) | 2006–2012 |
| MAZDA | 3 (BK) | 1.6 DI Turbo 109 л.с. (2004-2009) | 2004–2009 |
| MAZDA | 3 (BK) | 1.6 MZ-CD 90 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| MAZDA | 3 седан (BK) | 1.6 DI Turbo 109 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E589L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 232 095, 1 457 433 099, 1 486 703, 1500047, 152071758687, 180016410, 18316, 18316, 20-03-336, 20336, 2133073, 26-0433, 27105-LF-PCS-MS, 28.0002-0057.2, 30.246.00, 302 126, 30639701, 31152, 3M51-9601-DA, 50014142, 585065, 585068, 60281, 70266 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 266 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 55 |
| Довжина [мм] | 266 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 172 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390,64 ₴



