
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D 15-, HENGST FILTER E1854L
568,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1854L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1854L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500674, 17801-11130, 183878, A2716, A3058, ADT322128, AP 144/7, C 27 069, CA12459, F 026 400 740, J1322124, LX 4247, LX 4247, PA7934, QFA1140, TA-1296, TA-1708, TA-1708, WA9884, WG2222637, WG2326072, WG2356586, LX 4247, 183878, TA-1708, WH 2403, A3058 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 65 |
| Довжина [мм] | 270 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 217 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568,24 ₴




