
Фільтр повітряний Opel Astra K 1.6 CDTi 15-, HENGST FILTER E1342L
726,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1342L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Astra K 1.6 CDTi 15-, HENGST FILTER E1342L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| OPEL | ASTRA K (B16) | 1.0 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| OPEL | ASTRA K (B16) | 1.4 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| OPEL | ASTRA K (B16) | 1.4 Turbo (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| OPEL | ASTRA K (B16) | 1.6 BiTurbo 150 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| OPEL | ASTRA K (B16) | 1.6 CDTi (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| OPEL | ASTRA K (B16) | 1.6 Turbo (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| OPEL | ASTRA K Sports Tourer (B16) | 1.0 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| OPEL | ASTRA K Sports Tourer (B16) | 1.4 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| OPEL | ASTRA K Sports Tourer (B16) | 1.4 Turbo (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| OPEL | ASTRA K Sports Tourer (B16) | 1.6 BiTurbo 150 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| OPEL | ASTRA K Sports Tourer (B16) | 1.6 CDTi (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| OPEL | ASTRA K Sports Tourer (B16) | 1.6 Turbo (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1342L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-09042, 13367308, 13489640, 1500620, 1689023780, 174822, 19281516, 26-2497, 27.E61.00, 27.F37.00, 39030321, 585796, 612 321 0026, 8A0809, A146973, A1806, A2582, A63733, A63734, ADW192216, AK 375/1, BFA2621, C 16 012, CA12112, DP1110.10.0263 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 158 мм |
| Внутрішній діаметр | 72 мм |
| Висота | 173 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 173 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 158 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726,82 ₴




