
Фільтр повітряний Opel Insignia 1.4-2.0 Turbo/1.6CDTi/2.0CDTi/2.8 V6 Turbo 08-17, HENGST FILTER E1083L
690,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1083L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Insignia 1.4-2.0 Turbo/1.6CDTi/2.0CDTi/2.8 V6 Turbo 08-17, HENGST FILTER E1083L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| OPEL | INSIGNIA | 1.4 140 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 1.4 LPG 140 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 1.6 CDTi (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 1.6 SIDI 170 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 1.6 Turbo 180 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 Biturbo CDTI 190 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 Biturbo CDTI 195 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 Biturbo CDTI 4x4 190 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 Biturbo CDTI 4x4 195 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 CDTI 110 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 CDTI 131 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 CDTI 160 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 CDTI 120 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 CDTI 140 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 CDTI 163 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 CDTI 170 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 CDTI 4x4 (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 CDTI 4x4 160 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 CDTI 4x4 163 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 E85 Turbo 220 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 Turbo 220 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 Turbo 4x4 220 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.0 Turbo 4x4 250 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.8 V6 Turbo 4x4 260 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA | 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 325 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA универсал | 1.4 140 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA универсал | 1.4 LPG 140 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA универсал | 1.6 CDTi (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA универсал | 1.6 SIDI 170 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| OPEL | INSIGNIA универсал | 1.6 Turbo 180 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1083L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108311, 121-20121, 13319421, 1500584, 153071760736, 1612866680, 1711536, 180022010, 19347468, 208 065, 2133211, 26-0786, 28.0002-0680.2, 29012-LF-PCS-MS, 30.A23.00, 36CV041, 60383, 70861, 8 34 125, 8 34 895, 8A0261, 95519047, A0267, A10329, A1332 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 258 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Висота [мм] | 51 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690,15 ₴




