
Фільтр повітряний Nissan Qashqai 1.6/2.0/dCi/X-Trail 2.0 16V/dCi 07-14/Renault Koleos 2.0dCi 08-, HENGST FILTER E1045L
429,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1045L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Nissan Qashqai 1.6/2.0/dCi/X-Trail 2.0 16V/dCi 07-14/Renault Koleos 2.0dCi 08-, HENGST FILTER E1045L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| RENAULT | KOLEOS (HY_) | 2.0 140 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | KOLEOS (HY_) | 2.0 dCi (HY0K) 150 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| RENAULT | KOLEOS (HY_) | 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 173 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| RENAULT | KOLEOS (HY_) | 2.0 dCi 4x4 (HY0K) 150 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| NISSAN | X-TRAIL (T31) | 2.0 dCi 4x4 177 л.с. (2009-2013) | 2009–2013 |
| NISSAN | X-TRAIL (T31) | 2.0 FWD 141 л.с. (2007-2013) | 2007–2013 |
| NISSAN | X-TRAIL (T31) | 2.0 141 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| NISSAN | X-TRAIL (T31) | 2.0 140 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| NISSAN | X-TRAIL (T31) | 2.0 dCi 150 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| NISSAN | X-TRAIL (T31) | 2.0 dCi 173 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| NISSAN | X-TRAIL (T31) | 2.0 dCi FWD 150 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| NISSAN | X-TRAIL (T31) | 2.0 FWD 140 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| NISSAN | DUALIS (J10, JJ10) | 1.6 114 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| NISSAN | DUALIS (J10, JJ10) | 1.6 117 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| NISSAN | DUALIS (J10, JJ10) | 1.6 dCi 130 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| NISSAN | DUALIS (J10, JJ10) | 1.6 dCi Привод на все колеса 130 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| NISSAN | DUALIS (J10, JJ10) | 2.0 141 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| NISSAN | DUALIS (J10, JJ10) | 2.0 dCi 150 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| NISSAN | DUALIS (J10, JJ10) | 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| NISSAN | DUALIS (J10, JJ10) | 2.0 Привод на все колеса 141 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| NISSAN | QASHQAI +2 (JJ10E) | 1.6 114 л.с. (2007-2013) | 2007–2013 |
| NISSAN | QASHQAI +2 (JJ10E) | 1.6 117 л.с. (2010-2013) | 2010–2013 |
| NISSAN | QASHQAI +2 (JJ10E) | 1.6 dCi 130 л.с. (2011-2013) | 2011–2013 |
| NISSAN | QASHQAI +2 (JJ10E) | 1.6 dCi Повний 130 л.с. (2011-2013) | 2011–2013 |
| NISSAN | QASHQAI +2 (JJ10E) | 2.0 141 л.с. (2008-2014) | 2008–2014 |
| NISSAN | QASHQAI +2 (JJ10E) | 2.0 dCi 150 л.с. (2008-2013) | 2008–2013 |
| NISSAN | QASHQAI +2 (JJ10E) | 2.0 dCi Повний 150 л.с. (2008-2013) | 2008–2013 |
| NISSAN | QASHQAI +2 (JJ10E) | 2.0 Повний 141 л.с. (2008-2014) | 2008–2014 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1045L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0396-8601, 1500086, 153071760234, 16 54 661 31R, 16 54 6JD 20B, 1611155780, 16546-JD20A, 16546-JD20B, 16546-JG70A, 170198, 1714045, 180068610, 19372635, 20-01-135, 20135, 2133067, 2433/2-LF-PCS-MS, 26-0598, 28.0002-0193.2, 30.352.00, 3328982, 35357276 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 235 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 134 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429,86 ₴




