
Фільтр паливний BMW 3 (E46) 2.0D 98-05 (M47), HENGST FILTER E58KP
420,50 ₴
- В наявності
- Код: E58KP
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний BMW 3 (E46) 2.0D 98-05 (M47)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E58KP |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 431 708, 13 32 2 246 881, 1520086, 152071760680, 1722600, 180064010, 21-00815-SX, 26.005.00, 26-0311, 28.0002-4069.2, 30-ECO026, 36561, 37BW000, 3ECO026, 4301, 4301, 500 896, 50013653, 587921, 63751, 71989, 742-KF-PCS-MS, 9F0097, A120366 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 131 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 131 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420,50 ₴


