
Фільтр паливний Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.9D (DW8) 98-, HENGST FILTER E55KP D69
350,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: E55KP D69
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.9D (DW8) 98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E55KP D69 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 431 703, 1021-KF-PCS-MS, 1520046, 152071758698, 180014810, 1906 A9, 1906.48, 1906.49, 2136707, 214 323 0001, 26.688.00, 26-0098, 28.0002-4034.2, 30-ECO004, 32096, 3ECO004, 4240, 4240, 50013454, 587905, 63049, 71991, 720 949, 96 288 906 80, 97208 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 102 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Висота | 81 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Expert, 306, 206, Jumpy, Xsara, Scudo, Berlingo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 81 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 102 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350,87 ₴



